NOVINKY

arr3DOTÁCIE EU  Pomôžeme vám získať dotáciu z EU na obstaranie zariadení. Máme za sebou úspešné... arr3PONÚKNITE NÁM NA ODPREDAJ   Máte vo Vašej firme, nadbytočné stroje, náradie, ktoré by ste chceli ponúknuť na odpredaj?...

KONTAKTY

BOLEX, s.r.o.
Bolešov 448
018 53 Bolešov
tel: 0905 755 895
info@bolex.sk
0948 122 561
sales@bolex.sk

NAŠA PONUKA ZARIADENÍ
NAŠA PONUKA ZARIADENÍ

Spoločnosť Bolex, s.r.o. Vám ponúka stroje a zariadenia pre výrobu štiav z jabĺk a ostatného ovocia, zariadenia pre výrobu, vína, piva, destilátov, zariadenia pre výrobu vybraných potravín, mäsiarské, obchodné, gastro zariadenia ale aj lekárske a bezpečnostné zariadenia.  Naším cieľom je ponúknuť kvalitné technicky pokročilé, produktívne a nákladovo najefektívnejšie zariadenia pre našich zákazníkov. Okrem nových zariadení nájdete na našich stránkach aj našu maoobchodnú ponuku zaridení pre domácich výrobcov ako aj farmárov.

POTRAVINÁRSKE STROJE

POTRAVINÁRSKE STROJE A ZARIADENIA

ZARIADENIA A POTREBY PRE DOMÁCICH VÝROBCOV, FARMÁROV A ZÁHRADNÍKOV
ZARIADENIA A POTREBY PRE DOMÁCICH VÝROBCOV, FARMÁROV A ZÁHRADNÍKOV
LEKÁRSKE PRÍSTROJE A ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIA

LEKÁRSKE PRÍSTROJE A ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIA


BEZPEČNOSTÉ SKRINE A NÁDOBY

OBCHODNÉ, MÄSIARSKE A GASTRO ZARIADENIA

Spoločnosť Bolex, s.r.o. zároveň zaisťuje záručný i pozáručný servis na dodávané zariadenia. Disponujeme vyškolenými pracovníkmi i plnou podporou výrobcov zariadení. Servis zariadení, pre ktoré neboli vlastní technici vyškolení je zabezpečovaný prostredníctvom servisných pracovníkov výrobcu.

 


 

BOLEX, s.r.o., Bolešov 448, 01853 Bolešov, info@bolex.sk, 0917 141 409

www.Bolex.sk

MTA4M2E