NOVINKY

arr3DOTÁCIE EU  Pomôžeme vám získať dotáciu z EU na obstaranie zariadení. Máme za sebou úspešné... arr3PONÚKNITE NÁM NA ODPREDAJ   Máte vo Vašej firme, nadbytočné stroje, náradie, ktoré by ste chceli ponúknuť na odpredaj?...

KONTAKTY

BOLEX, s.r.o.
Bolešov 448
018 53 Bolešov
tel: 0905 755 895
info@bolex.sk
0948 122 561
sales@bolex.sk

O NÁS
Informácie o spoločnosti BOLEX, s.r.o.

Sme moderná spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie trendy v oblasti organizácie a riadenia. Naši obchodníci pracujú z domova, čo znižuje naše náklady na chod firmy, dávajú nám konkurenčnú výhodu proti konkurentom a zároveň dokážu v relatívne rýchlom čase pokryť územie oboch krajín Slovenska a Českej republiky. Na zariadenia, ktoré distribujeme poskytujeme záručný aj pozáručný servis.


Máme ambíciu stať sa úspešnou spoločnosťou, ktorá bude približovať našim zákazníkom najmodernejšie výrobky a technológie. Predmetom činnosti firmy je obchodná činnosť, zameraná na predaj, prenájom a servis potravinárských zariadení, pomocok a doplnkov pre domácich, menších i väčších komerčných výrobcov nápojov a potravín, ekologických technológií, zariadení pre zdravotnícku sféru a bezpečnosť.


Vzhľadom na určité osobné väzby k danému regiónu kde sídli naša spoločnosť, sme sa postupne posunuli aj do oblasti výroby nápojov. V obci Bolešov prevádzkujeme muštáreň kde spracovávame ovocie pre ľudí s regiónu ako aj vyrábame výrobky na ďalší predaj.

 

Zároveň rozvíjame komunitnú činnosť prostredníctvom prevádzkovania lukostrelnice.

 


BOLEX, s.r.o., Bolešov 448, 01853 Bolešov, info@bolex.sk, 0905 755 895

www.Bolex.sk

ODRlM